یادت باشه!

- برای آنکه به طریق خود ایمان داشته باشیم ، لازم نیست ثابت کنیم که طریق دیگران نادرست است . کسی که چنین می پندارد ، به گامهای خود نیز ایمان ندارد.

                                            

- برای شنا کردن به سمت مخالف رودخانه قدرت و جرات لازم است و گرنه هر ماهی مرده ای هم می تواند از طرف موافق جریان آب حرکت کند .

                          

                                           

- هیچگاه نگاهت را فراموش نمی کنم. نگاهی سر شار از محبت و صمیمیت. صدایت در گوشم زمزمه می شود و نگاهت در ذهنم مجسم، اما... اما... من تو را می خواهم نه خیالت را!

                                            

- وقتی سرنوشت حکم می راند نگرانی بی معناست.

                                               

- نالیدن بلبل ز نوآموزی عشق است ، هرگز نشنیدیم ز پروانه صدائی

                                             

- مرا با آتش عشقت بسوزان و نترس زیرا اشک چشمانم آنرا خاموش میکند.

                                            

- بازی روزگار را نمی فهمم! من تو را دوست می دارم. تو دیگری را..... دیگری مرا..... و همه ما تنهاییم. 

                                           

 - آهای عاشقان نه لازم است مجنون باشید و نه فرهاد ، تنها خودتان باشید ، همین و بس. آهای عاشقان ، ساده نباشید ، عشق را از ته دل بخواهید و انتظار عشق را حتی تا پای مرگ بکشید.

                                         

- نگاه کن به ظرافت نگاه اشکبارم که چگونه از پشت صفحه ای لغزان و تار به چشمان تو می نگرد و به نگاهی خیره می شود که گویای عشق دروغین است. ببین،، چه ساده می شکند حرمت سنگین غرورم.

                                     

- می گویند که تنهایی رازی دارد که پی بردن به آن یافتن گنج بزرگی است آری...این جمله درست است اما... نه برای من که از اول عمر تنها هستم.

 

/ 2 نظر / 31 بازدید
رها

مطالب سایتتون عالیه.حرف نداره ولی آدم خسیسی هستین که اجازه نمی دین واسه خودم مطالبو کپی کنم -من وهمسرم به خواندن این مطالب علاقه زیادی داریم -خودم خوندم دوست داشتم اونم بخونه که بااین کار شمانمی شه -موفق باشید[لبخند]

خاطره

سلام دوباره من یه پیشنهاد داشتم سعی کن مطالب وبتو طبقه بندی کنی جمله هایی راجع رسیدن به هدف وبرنامه زندگی بیشتر بذاری واینکه یکم قلم نوشتتو بزرگتر کن مرسی [لبخند]